آخرین اخبار
درباره ما

به نام خالق شهمیرزاد

شهمیرزاد نیوز ؛ اولین سایت تخصصی خبری تبلیغاتی شهمیرزاد

 

کاربران گرامی و فرهیختگانی که شهمیرزاد نیوز را برای بازدید انتخاب کرده اید، ضمن تشکر از شما، شهمیرزاد نیوز نخستین سایت تخصصی خبری تبلیغاتی نگین سرسبز استان سمنان می باشد که با مشی خبری، تحلیلی و انتقادی پا در پهنه وسیع و بکر انشتار الکترونیکی نهاده است.

شهمیرزاد نیوز در عید سعید فطر سال ۸۵ متولد  شد و تا امروز در جمع ستارگان آسمان رسانه ایران نور افشانی می کند.

در نخستین روزها و ماه های تولدمان، وجودی آکنده از ترس داشتیم، که هر تولدی با ترس همراه است. ترس از اینکه نتوانیم در خور شهرمان با همشهریان در داخل و خارج از کشور عزیزمان ارتباط برقرار کنیم.

همچنان که با شوق نیز عجین بود. شوق ورود به افقی تازه و ترس از حاصل کار، بنابراین فراز و نشیبهایی فراوانی را در آن ماه های نخستین پشت سرگذاشتیم.

 

و اما ما؛

شهمیرزاد نیوز مانند رسانه های قدیمی  نیست که یکسویه بگوید یا مانند کسانی که برای پر کردن …آمده بودند و فرهنگ و حفاظت از آن را بهانه کردند و …

شهمیرزاد نیوز از اینکه رشته ای دوسویه را با هزاران شهمیرزادی سراسر جهان پیوند می دهد بی اندازه شادمان و مفتخر است و همین ما را بس.

 

و اما مشی ما؛

شهمیرزاد نیوزدر کدام مدار راه می پوید؟

اگر بخواهیم در یک کلام آرمان خود را در این باب بگوئیم، کافی است اشاره کنیم که ما را سودای آن است که فرهنگ غنی چند هزار ساله شهمیرزاد نگین زمردین برحلقه انگشتری کویر استان سمنان  را در برابر دیدگان هموطنان خود آفتابی سازیم.

و ثانیاّ پل ارتباطی باشیم با همه عاشقان این سرزمین  که پروردگار بی همتا همه گونه مظاهر زیبایی را در آن نمایان ساخت.

 

و اما کمک شما؛

آیا خوانندگان ، خصوصا شهمیرزادی ها در رسیدن به سودای ما وظیفه ای دارند؟

بی تردید این خوانندگان و بازدید کنندگان شهمیرزاد نیوز اند که راهبران واقعی آن به حساب می آیند.

اگر بخواهیم در یک کلام پاسخ این سوال را بدهیم باید بگوئیم ، حتما با راهنمائی ها و تذکرات خود ما را مدد رسانند تا در همان پویه ای که هدف گرفته ایم، گام بردارند.

منتظرتان هستیم، شهمیرزاد نیوز