آخرین اخبار
۱۲:۰۲:۵۳ - دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تردد در محور شهمیرزاد-فولاد محله با زنجیر چرخ
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به سامانه بارشی موجود در استان، تردد در شهمیرزاد به فولاد محله را با زنجیر چرخ امکان پذیر دانست و گفت: بارش در این محور از میزان دید نیز کاسته است. سرهنگ حسن خسروجردی ضمن اشاره به بارش برف و شرایط جوی نامساعد در محورهای مواصلاتی استان سمنان […]

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به سامانه بارشی موجود در استان، تردد در شهمیرزاد به فولاد محله را با زنجیر چرخ امکان پذیر دانست و گفت: بارش در این محور از میزان دید نیز کاسته است.

سرهنگ حسن خسروجردی ضمن اشاره به بارش برف و شرایط جوی نامساعد در محورهای مواصلاتی استان سمنان  ابراز داشت: هم اکنون به دلیل بارش شدید برف و باران در محورهای مواصلاتی استان تردد در گردنه ها با زنجیر چرخ امکان پذیر است و ازسوی دیگر در محور آهوان نیز به دلیل بارش بارش احتمال لغزندگی سطح جاده وجود دارد لذا از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند تقاضا مندیم که احتیاط کنند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان عبوری از محورهای مواصلاتی استان سمنان قبل از حرکت باید از آخرین وضعیت راه ها و هواشناسی اطلاعات کافی را داشته باشند، افزود: با توجه به ابری بودن هوای فعلی استان احتمال بارش برف و باران در ارتفاعات وجود دارد و محورهای خوش ییلاق، شهمیرزاد و فولاد محله و آهوان به تاثی از این سامانه بارشی خواهد بود لذا باید قبل از سفر پیش‌بینی های لازم صورت گیرد.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه خودرو مانند هر وسیله دیگری نیازمند رسیدگی است، ابراز داشت: معاینه فنی، بیمه، وجود تجیزات مانند ابزار و لاستیک اضافه، آب و سوخت کافی و داشتن زنجیر چرخ می تواند سفر را آسوده تر کند لذا از رانندگان تقاضامندیم که قبل از حرکت از سلامت خودرو و داشتن تجهیزات اطمینان داشته باشند تا خاطره سفر برای سرنشینان خودرو لذت بخش شود.