آخرین اخبار
۱۵:۴۵:۵۸ - دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس صنعت، معدن و تجارت سمنان برای راه‌اندازی اتحادیه اصناف شهمیرزاد همکاری نمی‌کند
حجت‌الاسلام‌ سیدداوود احمدپناه امشب در جمع شماری از مردم و مسؤولان شهمیرزاد با اشاره به خواست اصناف و بازاریان شهمیرزادی از مسؤولان استان سمنان اظهار داشت: اتحادیه اصناف شهمیرزاد مصوب شده و بنا بر این گذاشته شده که شهرداری و اصناف نسبت به صدور پروانه کسب اقدام کنند. وی خطاب به مسؤولان امر گفت: چرا […]

حجت‌الاسلام‌ سیدداوود احمدپناه امشب در جمع شماری از مردم و مسؤولان شهمیرزاد با اشاره به خواست اصناف و بازاریان شهمیرزادی از مسؤولان استان سمنان اظهار داشت: اتحادیه اصناف شهمیرزاد مصوب شده و بنا بر این گذاشته شده که شهرداری و اصناف نسبت به صدور پروانه کسب اقدام کنند.

وی خطاب به مسؤولان امر گفت: چرا این مصوبه در کشوی میز مانده و اقدامی صورت نگرفته است و برای عمل به این مصوبه اقدام نمی‌شود؛ به چه دلیلی بعضی‌ها جلسات محرمانه می‌گیرند و استاندار و فرماندار هم خبر ندارند و این درست نیست.

امام جمعه شهمیرزاد همچنین تذکر داد: وقتی وزیر صنعت، معدن و تجارت اجازه می‌دهد، چرا پایین‌دستی‌ها سنگ‌اندازی می‌کنند و چرا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان برای راه‌اندازی اتحادیه اصناف شهمیرزاد همکاری لازم را ندارد؛ این را هرچه زودتر درست کنید و ما هم هیچ مهلتی به شما نمی‌دهیم و خودتان دلسوزانه مصوبه‌ای را که برای اصناف شهمیرزاد مصوب شده؛ اجرایی کنید.

وی گفت: دلایل واهی را کنار بگذارید؛ چراکه از سال ۱۳۳۶ این شهر اصناف داشته است و وقتی مسؤولان برای ما پدری نکرده و خدماتی برای این شهر ایجاد نمی‌کنند، باعث مهاجرت مردم به شهرهای دیگر می‌شوند.