آخرین اخبار
۲۰:۴۸:۲۹ - جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار شهمیرزاد استعفا کرد
شهمیرزاد نیوز: علی امینی شاد شهردار شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد در نامه‌ای به شورای اسلامی شهر شهمیرزاد استعفا خود را اعلام کرد. به گزارش شهمیرزاد نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی امینی شاد شهردار شهمیرزاد که به انتخاب اعضای دور چهارم شورای اسلامی شهمیرزاد سکان‌دار شهرداری این شهر بود استعفای خود را در تقدیم […]

شهمیرزاد نیوز: علی امینی شاد شهردار شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد در نامه‌ای به شورای اسلامی شهر شهمیرزاد استعفا خود را اعلام کرد.

به گزارش شهمیرزاد نیوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی امینی شاد شهردار شهمیرزاد که به انتخاب اعضای دور چهارم شورای اسلامی شهمیرزاد سکان‌دار شهرداری این شهر بود استعفای خود را در تقدیم شورای اسلامی شهمیرزاد کرد.

علی امینی شاد از آذرماه سال گذشته به پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و تائید استاندار سمنان به‌عنوان شهردار شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد انتخاب‌شده بود.

شهردار شهمیرزاد علت این استعفا را ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه تهران و برخی مسائل دیگر عنوان داشته که در فرصت مناسب به اطلاع عموم شهروندان خواهد رساند.

امینی شاد اهل رامسر و دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری و رئیس شورای شهر رامسر در دوره سوم بوده است، کارشناسی عمران-عمران از دانشگاه مازندران، کارشناسی ارشد رشته شهرسازی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی استراتژیک از دانشگاه علوم تحقیقات واحد کرج سوابق تحصیلی شهردار شهمیرزاد است.

شهردار شهمیرزاد در  مهرماه امسال در رشته مدیریت دولتی پردیس دانشگاه تهران در مقطع دکتری پذیرفته‌شده و علت اصلی استعفا را ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه تهران عنوان کرده است.

امینی شاد با شعار «شهمیرزاد شهری امن و پویا برای تمام فصول» کمتر از یک سال به‌عنوان شهردار شهر نمونه گردشگری بین‌المللی شهمیرزاد فعالیت داشت که  برای سال ۱۳۹۳ مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال بودجه برای شهرداری این شهر به شورای اسلامی شهر پیشنهاد کرد که  مورد تصویب شورا  قرار گرفته است

به گزارش تسنیم، اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد هنوز نسبت به قبول یا رد استعفا شهردار شهمیرزاد واکنشی نشان نداده‌اند.