آخرین اخبار
۱۷:۲۴:۳۷ - پنج شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد و توسعه بخش شهمیرزاد در سایه همدلی و هم اندیشی مردم این دیار
بخشدار شهمیرزاد در پیامی تاکید کرد: رشد و توسعه بخش شهمیرزاد در سایه همدلی، هم اندیشی و همراهی مردم این دیار محقق می شود. به گزارش شهمیرزاد نیوز، علی عاسوری بخشدار شهمیرزاد در پیامی ضمن قدردانی از مردم بخش شهمیرزاد خواستار همدلی، هم اندیشی و همراهی مردم این دیار برای توسعه بخش شهمیرزاد شد. در این […]

بخشدار شهمیرزاد در پیامی تاکید کرد: رشد و توسعه بخش شهمیرزاد در سایه همدلی، هم اندیشی و همراهی مردم این دیار محقق می شود.

به گزارش شهمیرزاد نیوز، علی عاسوری بخشدار شهمیرزاد در پیامی ضمن قدردانی از مردم بخش شهمیرزاد خواستار همدلی، هم اندیشی و همراهی مردم این دیار برای توسعه بخش شهمیرزاد شد.

در این پیام امده است: کسوت خدمتگزاری به شما بزرگواران افتخار بس بزرگی برای اینجانب ، همکاران و همه ی خدمتگزاران این مرز و بوم و استان پهناور سمنان است. مسلماً رشد و اعتلای همه جانبه بخش شهمیرزاد هم اندیشی ، همراهی و همدلی یکایک شما فرهیختگان ، نخبگان و علاقه مندان و دوستداران این دیار  را مطلبد.

در بخش دیگری از پیام آمده است: بی تردید  همکاری و هم افزایی روز افزون همه ما میتواند این خطه را بر بلندای قله سرافرازی نشانده و به جایگاه اصلی خود برساند . لذا از همین آن و برای همه لحظات پیش روی منتظر همراهی، ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و رهنمودهای سازنده شما بوده و دست نیاز به سوی شما دراز می نمایم تا از این منظر بتوانیم طرحی نو در اندازیم و گامهای استوار بالندگی شهمیرزاد عزیز را رقم بزنیم.

بخشدار شهمیرزاد در پایان آورده است: در این مجال فرصت را مغتنم شمرده و از اظهار محبت یکایک دوستان و سرورانی که اینجانب را مورد لطف قرار داده اند و مسئولیتم را برای انجام وظیفه هرچه بهتر و بیشتر سنگین تر نموده و مرا برای امید به خدمت و تدبیر ارزنده تر تشویق و ترغیب نموده اند صمیمانه قدردانی نمایم .