آخرین اخبار
۱۶:۱۰:۴۴ - جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاده شهمیرزاد به سوادکوه نیمه نخست سال ۹۴ به بهره برداری می‌رسد
رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری محور «خطیرکوه-دوآب» جاده بین استانی شهمیرزاد به سوادکوه در نیمه نخست سال ۹۴ خبر داد. به گزارش شهمیرزاد نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌‌ علی رضا خسروی در حاشیه بازدید معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی از محور‌های روستایی استان سمنان در […]

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری محور «خطیرکوه-دوآب» جاده بین استانی شهمیرزاد به سوادکوه در نیمه نخست سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش شهمیرزاد نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌‌ علی رضا خسروی در حاشیه بازدید معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی از محور‌های روستایی استان سمنان در جمع خبرنگاران سمنانی اظهار داشت: در بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی مقرر شد پل اصلی و بخشی این محور از سوی استان سمنان تکمیل شود و باقی‌مانده محور تا سوادکوه در حوزه استان مازندران توسط استان مازندران انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری نشست مسئولان استان‌های مازندران و سمنان در خصوص این پروژه گفت: برنامه وزارتخانه برای بهره‌برداری از محور خطیرکوه شهمیرزاد به دوآب سوادکوه در نیمه نخست سال ۹۴ است.

خسروی تصریح کرد: برای اتمام کار محور خطیرکوه – دوآب ،آن بخش از محور که در محدوده‌ی استان سمنان اجرا، روسازی و آسفالت می‌شود و  قیر موردنیاز توسط وزارت راه و شهرسازی تأمین و مصالح لازم جهت آسفالت سطحی توسط پیمانکاران داخل استان تأمین شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان خاطرنشان کرد: قرار است جهت تکمیل پروژه و تصمیم نهایی در خصوص اتمام کار، جلسه‌ای با حضور معاون راه روستایی وزارت راه و مسئولین دو استان سمنان و مازندران برگزار شود.

نماینده مردم  شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه تصریح کرد: در مورد محور اصلی مهدی‌شهر به شهمیرزاد نیز تصمیم بر این شد ۵۰۰ تن قیر جهت اجرای روکش آسفالت توسط وزارت راه و شهرسازی اختصاص یابد.

به گزارش تسنیم، جاده شهمیرزاد، چاشم، خطیرکوه، دو آب به طول ۶۰ کیلومتر است که تنها نزدیک به ۷ کیلومتر از این راه ارتباطی که استان سمنان را به دوآب سوادکوه مازندران وصل می‌کند سال‌هاست به‌صورت خاکی رها شده است که یک کیلومتر از این راه خاکی در استان سمنان و ۶ کیلومتر در حوزه استحفاظی مازندران و شهرستان سوادکوه قرارداد که مصوبه مطالعه، اصلاح و بازسازی این محور در دور سوم سفر استانی دولت قبلی به استان سمنان مورد تأکید قرار گرفته بود.

 

 


ديدگاه بسته است.