آخرین اخبار
۸:۵۷:۳۱ - جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پذیرش بدون آزمون ۱۳ رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شهمیرزاد
شهمییرزاد نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهمیرزاد از پذیرش بدون آزمون در ۱۳ رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه خبر داد. دکتر جواد صفایی کوچسکرایی در گفتگو با شهمیرزاد نیوز با اشاره به ادامه پذیرش بدون آزمون در این مرکز دانشگاهی گفت:آن دسته از علاقمندان به ادامه تحصیل در این مقاطع می […]

شهمییرزاد نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهمیرزاد از پذیرش بدون آزمون در ۱۳ رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه خبر داد.

دکتر جواد صفایی کوچسکرایی در گفتگو با شهمیرزاد نیوز با اشاره به ادامه پذیرش بدون آزمون در این مرکز دانشگاهی گفت:آن دسته از علاقمندان به ادامه تحصیل در این مقاطع می توانند با مراجعه حضوری به دانشگاه در رشته های مذکور ثبت نام نمایند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهمیرزاد خاطر نشان علاقمندان به ادامه تحصیل در مقطع کاردانی می توانند از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org ثبت نام نمایند.
به گفته وی، دانشگاه آزاد اسلامی شهمیرزاد در رشته های معماری،عمران،حسابداری،تربیت بدنی و کامپیوتر(کاردانی ناپیوسته) و حسابداری و تربیت بدنی (کاردانی پیوسته) و مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر،حسابداری و حقوق(کارشناسی پیوسته) و مهندسی اجرائی عمران و تربیت بدنی گرایش مدیریت و برنامه ریزی(کارشناسی ناپیوسته)دانشجو می پذیرد.
دکتر صفایی یادآورشد: علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز شهمیرزاد برای مشاهده آخرین اخبار از نحوه ثبت نام و رشته های مورد پذیرش واحد می توانند به سایت دانشگاه به نشانی www.shahmirzadiau.ac.ir مراجعه یا با شماره ۳۶۶۵۵۵۵-۳۶۶۶۹۶۹-۳۶۶۶۶۹۹-۰۲۳۲ تماس حاصل نمایند.


  1. زهرا عابدی   فروردین ۲۹, ۱۳۹۴  

    سلام عرض میکنم خدمت آقای دکتر صفایی امیدوارم که در پناه خرد پویا زندگی خوبی رو سپری کنید